Találatok száma: 75

Oldalak: 1 2 3
  1. Európa Játékok: Sulyán Alexa befutó tagja volt az országos csúccsal győztes 4x100 méteres váltónak
    2023-06-21 22:17:05
    A MATE-Gödöllői EAC sprintere Kerekes Gréta, Csóti Jusztina és Takács Boglárka társaságában érte el a 43,49 másodperces rekordot a lengyelországi viadalon
  2. Vívó Európa-bajnokság: az egyéni versengés 21. helyezettje lett Gémesi Csanád
    2023-06-17 15:40:08
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója a nyolcaddöntőbe jutásért lezajlott asszót veszítette el olasz riválisával szemben
  3. Atlétika: a MATE-Gödöllői EAC sprintere, Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak
    2023-06-08 20:02:44
    A helyi szakosztály maroknyi csapatának tagjai több értékes helyezést is szereztek a Magyar Nagydíj Sorozat budapesti állomásán
  4. Sporttörténeti gödöllői ezüstérem fiú vízilabdában!
    2023-05-22 19:09:12
    A MATE-Gödöllői EAC-MSA gyermekcsapata hazai környezetben biztosította be a második helyet az Észak-keleti Területi II. bajnokságban
  5. Atlétika: hazai sikerek a MATE-Gödöllői EAC felkészülési versenyén
    2023-04-23 11:20:18
    Az április 22-én lezajlott viadalon kilenc számban állhattak fel a dobogó felső fokára házigazda egyesület sportolói
  6. Június 1-jéig lehet jelentkezni a MATE-Gödöllői EAC nyári sporttáborába
    2023-04-18 11:03:03
    A résztvevők – az atlétika mellett – több sportággal is megismerkedhetnek, találkozhatnak olimpiai- és világbajnok sportolókkal
  7. Sportlövészet: világkupa-ezüstérmes lett Mészáros Eszter Limában
    2023-04-15 22:31:08
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője közel állt ahhoz, hogy a legfényesebb medállal zárja a rangos viadalt
  8. Sportlövészet: Európa-bajnoki negyedik helyezett lett a csapattal Mészáros Eszter
    2023-03-12 18:32:36
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai 7. versenyzője Dénes Eszterrel és Bajos Gittával célzott a lengyelek ellen, akik felülmúlták a magyar lányokat
  9. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet szerzett Ferik Csilla
    2023-03-08 14:46:14
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője Kálmán Bálinttal az oldalán a vegyes csapatok versengésében állhatott fel a dobogóra
  10. Toborzásba kezdett a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2023-02-28 18:28:09
    Aki szeretné, hogy gyermeke játékos formában ismerkedjen a mozgással, akkor várják a sportok királynője csapatába!
  11. Atlétika: Kriszt Saci az ötpróba és a 60 méteres gátfutás új országos ifjúsági csúcstartója!
    2023-02-12 17:59:12
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője 4228 pontos teljesítményével a világ hatodik legjobb eredményét produkálta a BOK-csarnokban
  12. Sportlövészet: lenullázta osztrák ellenfelét a Mészáros-Péni kettős a jakartai világkupa aranymeccsén
    2023-01-30 10:08:46
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis versenyzője második kiemelkedő sikerét aratta a távol-keleti megmérettetésen
  13. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes lett Jakartában!
    2023-01-28 12:32:06
    A MATE-Gödöllői EAC olimpikonja a légpuskások 10 méteres számában állhatott fel a dobogó felső fokára
  14. Atlétika: Sulyán Alexa parádés juniorcsúcsot repesztett 200 méteren!
    2023-01-21 18:28:37
    A MATE-Gödöllői EAC sprintere 24,02 másodperces idejével négy éves korosztályos rekordot adott át a múltnak Nyíregyházán
  15. Triatlon-szakosztállyal bővült a MATE-Gödöllői EAC sportpalettája
    2023-01-04 10:14:18
    Az új szervezeti egységet Hadházi Máté vezeti, akinek célja, hogy az országosan meghatározó szint mielőbbi elérése
  16. Vívó ob: egyéniben arany-, csapatban ezüstérmet nyert Gémesi Csanád
    2022-12-18 15:41:34
    Gödöllő olimpiai bronzérmes kardozója történelmi sikert jegyzett bravúros diadalával, amit hatalmas fordítással ért el
  17. Sportlövészet: hatodik legjobbként zárta a világkupa-döntőt Mészáros Eszter
    2022-12-01 17:37:48
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 0,3 körrel maradt le az elődöntőről
  18. Díjeső a gödöllői kastély dísztermében lezajlott első MATE Sportgálán
    2022-11-18 20:14:15
    Az egyetemen rendkívüli prioritása van a kettős életpályamodell népszerűsítését is szolgáló sportélet fellendítésének
  19. Bernek Péterrel bővült a MATE-Gödöllői EAC úszó-szakosztályának szakmai csapata
    2022-09-27 18:16:41
    A rövid pályás világ- és Európa-bajnok, ifjúsági olimpiai bajnok a versenyző csoport tagjainak fejlődését segíti elő tapasztalatával
  20. Hatalmas bravúr! Önerőből lett az ország 2. legjobb atlétacsapata a MATE-Gödöllői EAC!
    2022-09-18 18:43:42
    Az átalakított rendszerben már tiltott volt a fúziós indulás. A legtöbb pontot Nádházy Evelin termelte Debrecenben az egyetemi szakosztálynak
  21. Bővíti a sportok királynője csapatát a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2022-08-22 10:16:12
    2007-2015-ös születésű, gyors, ügyes, atlétikus alkatú fiatalok jelentkezését várják augusztus 22-étől az egyetemi centrumban
  22. Atlétika: idénycsúcsot repesztett váltó tagja volt Nádházy Evelin a müncheni Európa-bajnokságon
    2022-08-19 12:43:38
    A MATE-Gödöllői EAC másik két versenyzője, Simon Virág és Kriszt Sarolta tartalékként álltak rendelkezésre a kontinensviadalon
  23. Atlétika U20-as világbajnokság: értékes helyezésekkel rukkoltak elő a gödöllői legények
    2022-08-06 02:13:38
    Guth Mátyás 5. lett magasugrásban, Bánovics József 11. rúdugrásban, míg Soos Levente 34. 400 méteres gátfutásban
  24. Vívás: harmadszor világbajnoki ezüstérmes a kardcsapat tagjaként Gémesi Csanád
    2022-07-21 19:11:39
    A földkerekség felnőtt pengeforgatóinak mezőnyében ezúttal sem jutott a legfényesebb medáliából a MATE-Gödöllői EAC versenyzőjének
  25. Vívás: a 25. helyig menetelt Gémesi Csanád az egyiptomi világbajnokságon
    2022-07-18 14:53:37
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a grúz Sandro Bazadze állította meg a legjobb 32 között. Folytatás a csapatversenyen
  26. Sportlövészet, világkupa: ezüstéremnek örülhetett a Mészáros Eszter, Péni István alkotta vegyes csapat
    2022-07-13 08:19:26
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és társa az indiai rivális párossal szemben maradt alul a döntőben a dél-koreai megmérettetésen
  27. Sportlövészet: világkupa-bronzéremmel bővült Mészáros Eszter sikerlistája
    2022-07-11 16:38:13
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása a 10 méteres számban állhatott fel a dobogó alsó fokára a dél-koreai viadalon
  28. Vívó Európa-bajnokság: csapatban szerzett arannyal térhet haza Antalya-ból Gémesi Csanád!
    2022-06-20 18:48:22
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója húzóembere volt a válogatottnak a negyed- és az elődöntőben, majd a fináléban is
  29. Vívó Európa-bajnokság: Gémesi Csanád a kontinens 8. legjobb kardozója
    2022-06-17 17:22:15
    A MATE-Gödöllői EAC pengeforgatója a negyeddöntőben négy tussal maradt alul francia riválisával szemben
  30. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal teljesítette az Eb-szintet hétpróbában!
    2022-05-22 18:37:03
    A MATE-Gödöllői EAC ifjúsági korú versenyzője hat számban is egyéni rekordot ért el, és utazhat a jeruzsálemi kontinensviadalra